نتایج جستجو برای عبارت :

خرید سارافون مجلسی سایزبزرگ

فروش ویژه سارافون طرح بهار
سال جدید را با زیبایی کامل و منحصر به فرد آغاز کنید این بار برای سال جدید ما ست سارافون و گردنبند بهار را برای ارائه به شما مشتریان فروشگاه سبز گستر  آماده کرده ایم.

سارافون طرح بهار

برای خرید محصول روی خردید کلیک کنید
خرید

خرید سریع

برای دیدن دیگر محصولات بر روی فروشگاه کلیک کنید

فروشگاه
بافت مردانه Karen مدل 11206
119,000 تومان

بافت مردانه Lima مدل 11200
119,000 تومان

بافت مردانه Lima مدل 11200 بافت مردانه Karen مدل 11206 بافت مردانه Zimaمدل 11307 بافت مردانه Marta مدل 11338 بافت مردانه Floy مدل 11340 سارافون بافت طرح رونیکا سارافون بافت نیوشا تونیک بافت زنانه Nela مدل Y1055 مانتو بافت Olivia مدل L3032 مانتو بافت Nela مدل L3344

متأسفانه من سواد روایت ندارم که آن‌چه که رفت را جوری برایتان توضیح دهم که حس کنید با ما بودید. با من و پدرم. رفته بودیم کوه و آبی از بالای کوه سراریز می‌شد پایین و آبشاری بالای کوه بود و خودمان بودیم و خودمان. من تنها، خودم و خودم بدون موبایل، بدون این‌که عکسی بگیرم یا فیلمی یا استوری ای یا پست اینستاگرامی یا هرچی. با روسری سبز و سارافون زرشکی و شلوار جینی که از فرط لاغری بعد از افسردگی برایم گشاد شده بود. می‌رفتیم بالا و بالاتر و پدرم مدام می
آخرین روز مدرسه تمام شود و بوی نان پنجره ای های مادربزرگ، تا سر کوچه بیاید. برایم پیراهنی سفید با آستین های پف و سارافون جین خریده باشند و کفشهای بندی قرمز که دلم برایش غنج برود و کتاب قصه ی "دخترک دریا" با جلد شمیز... پدر بزرگم زنده باشد و سنگک بدست وارد خانه مان شود و پشت سرش "مادر بزرگ" با خنچه ای بر سرش از عیدی های رنگارنگ ما دلم شمعدانی های سرخ کنار حوض مان را میخواهد بنفشه ها و اطلسی ها و "مادرم" صدا کردنِ عاشقانه ی پدرم را... دلم تماشا میخواهد!
کد مانتو : 19527
قیمت : 125000
جنس : ژاکارد   #پاییزه
رنگ های موجود : کاتالوگ
سایز : فری سایز مناسب  46 تا 54
برند : TAMO
خرید مانتو

کد سارافون : 19528
قیمت : 115000
جنس : ژاکارد   #پاییزه
سایز : بیگ سایز 46 تا 54
خرید سارافون

پیج اینستا ما :
@moher_ir
کانال تلگرام ما :
@moher_ir
شماره تلفن برای واتساپ یا تماس تلفنی :
09146758170
 کد : 19056
 قیمت : 88000
 جنس : جودون
 رنگ های موجود : مشکی
 سایز : فری سایز مناسب 46 تا 54
 برند : MOHER
خرید سارافون مجلسی کد 19056

کد : 19090
 قیمت : 85000
 جنس : لی کاغذی
 سایز : فری سایز مناسب 48  تا 54
خرید سارافون دخترانه کد 19090

برای دیدن بقیه محصولاتمون به صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرامیمون مراجعه کنید :
صفحه اینستا :
@MOHER_IR
کانال تلگرامی :
@MOHER_IR
شماره تلفن برای تماس تلفنی و واتساپ :
09146758170
 کد : 19056
 قیمت : 88000
 جنس : جودون
 رنگ های موجود : مشکی
 سایز : فری سایز مناسب 46 تا 54
خرید سارافون مجلسی کد 19056

کد : 19090
 قیمت : 85000
 جنس : لی کاغذی
 سایز : فری سایز مناسب 48  تا 54
خرید سارافون دخترانه کد 19090

برای دیدن بقیه محصولاتمون به صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرامیمون مراجعه کنید :
صفحه اینستا :
@MOHER_IR
کانال تلگرامی :
@MOHER_IR
شماره تلفن برای تماس تلفنی و واتساپ :
09146758170

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

فیلم کارها در کانال و پیج مزون گلپوش موجود هست

کالکشن عیدانه مزون گلپوشخیییییییییییلی خوشگلهمدل آرزوکد z6160,9190سایز38تا 46سارافون دامن دوتیکه 179 تومانسارافون دامن سه تیکه 209 تومانجنس پارچ لنی
تولید و فروش (تک و عمده) پوشاک زنانه ZEHLEN
کلکسیونی از شیک ترین پوشاک زنانه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت:
انواع محصولات:
تی شرت، شلوار، تاپ، شومیز، سارافون، تونیک، ست تاپ-شلوار، ست شومیز-شلوار، ست ورزشی و...
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشترو بازدید از محصولات به آدرس WWW.ZEHLEN.COM مراجعه نمایید
یا ازطریق کانال های زیر اقدام نمایید.  کانال تلگرام: Http://telegram.me/ZEHLEN
کانال اینستاگرام: Http://instagram.me/ZEHLEN7
تلفن تماس: 09220938205 حسینی
سلام خانومای گل، با گرمای تابستون چیکار می کنید!؟ امروز میخوام در این مطلب عکس های مدل های جدید مانتو رو که برند های مختلف برای کالکشن تابستانی شون آماده کردن رو براتون بزارم تا بتونید یه عالم مدل جدید مانتو تابستانی رو یکجا ببینید!!
در ابتدای این لیست از برند های مختلف اول برند های تخصصی در حوزه مانتو و لباس زنانه رو معرفی می کنم و بعدش میریم سراغ برند های بزرگ مثه دیجی کالا و مدیسه...
مدل های مانتو تابستانی برند حریران
حریران یکی از برند های
سلام خانومای گل، با گرمای تابستون چیکار می کنید!؟ امروز میخوام در این مطلب عکس های مدل های جدید مانتو رو که برند های مختلف برای کالکشن تابستانی شون آماده کردن رو براتون بزارم تا بتونید یه عالم مدل جدید مانتو تابستانی رو یکجا ببینید!!
در ابتدای این لیست از برند های مختلف اول برند های تخصصی در حوزه مانتو و لباس زنانه رو معرفی می کنم و بعدش میریم سراغ برند های بزرگ مثه دیجی کالا و مدیسه...
حریران یکی از برند های
حریران یکی از برند های

1
چی میخواستم بگم؟!یادم رفت که:|
بزارید یه چیز دیگه بگم حالا
هان نه یادم اومد
سابق این شکلی بودکه میتونستم برم خرید و مغازه گردی ولی پول نداشتم یا قدرت خرید نبود
الان قدرت خرید هست هیچ غلطی نمیشه کرد:|

2
چندوقت پیش یه مانتو اینترنتی خریدم که چهارتای خودم توش جا میشد، کلا باید بدمش به یه خیاط برا خودم ازتوش الگو بچینه مامان بابا و بعضیها:| هم گفتن دیگه اینترنتی نخر
امروز یه بی انصافی که بنظرم صاحب مغازه بود داشت پشت تلفن با یکی دعوا میکرد و میگ
ابتدا الگوی لباس کودک رو با توجه به الگوی بالا میکشیم
یقه رو گرد میکنیم و بازی یقه رو دلخواه(حدود۷-۸سانت)یا کمتر در نظر میگیریم
این پیراهن آستین حلقه ای هستش و مثل سارافون به دست میاد بالاتنه
به این صورت که سرشانه رو از وسط نصف میکنیم و به اندازه ای که میخوایم حلقه ی لباس پهن باشه از طرفین خارج میشیم
پشت لباس هم زیپ بدوزین برای بچه ها راحت تره و البته یک قزن در بالای لباس
اگر هم از یک دکمه جفتی یا یک دکمه و بندینک استفاده میکنید دقت کنید که کمر
اگه به دنبال لباس مجلسی پوشیده هستید. کت و سارفون گزینه ی مناسب برای شما میباشد.

سارافون و کت مدل مینا مزون دوز جنس : کرپ مازراتیسایز : ۳۸ تا ۴۸ 

برای سفارش عکس کار را به شبکه اجتماعی ما بفرستیدکار های بیشتر ما را در شبکه های اجتماعی زیر مشاهده کنیدپیج اینستاگرام: mezon.golposhکانال تلگرام: mezon_golposh1شماره واتساپ و تلگرام: 09307131558ایدی تلگرام ادمین: golposh_admin
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_دهم
.
یکم که گذشت سرم رو از رو پاش بلند کردم و خودم رو پرت کردم یه طرف دیگه ی تخت بالشت رو بغل کردم 
_خیلی دوست دارم مامان مهری
_خسته ای بخواب منم میرم
مهری خانوم بلند شد چراغ رو خاموش کرد و رفت بیرون
اصلا دلم نمی خواست بخوابم
نمی دونستم چی کار کنم
فردا صبح اولین کلاس هامون بود
نمی خواستم از ایران برم
خدا آخه چی کار کنم 
یه بار هم شده منو کمک کن 
فقط یه بار
چرا اصلا منو نمیبینی
چرا حتی یه ذره توجه نداری بهم 
می خواستی ولم کنی اص

حوله‌های تن پوش علاوه بر حمام در استخر، ساحل و چشمه‌های آب گرم نیز کاربرد دارند. این حوله‌ ها علاوه بر اینکه برای هر شخص ضروری هستند، گزینه‌ی ایده‌آلی برای هدیه دادن در موارد خاص مانند جشن عروسی، جهیزیه، سالگرد، تولد، روز ولنتاین و روز مادر هستند.
هر زمان که تصمیم به خرید حوله تن پوش داشتید- به‌خصوص در خریدهای آنلاین- از نمودارهای موجود برای اندازه‌گیری استفاده کنید و به‌خاطر داشته باشید راهنمای اندازه در کشورها و مناطق مختلف، متفاو
تولید و فروش (تک و عمده) پوشاک زنانه ZEHLEN
http://www.zehlen.com 
 کلکسیونی از شیک ترین پوشاک زنانه با قیمت مناسب و بهترین کیفیت:
انواع محصولات:
تی شرت، شلوار، تاپ، شومیز، سارافون، تونیک، ست تاپ-شلوار، ست شومیز-شلوار، ست ورزشی و...
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشترو بازدید از محصولات به آدرس WWW.ZEHLEN.COM مراجعه نمایید
یا ازطریق کانال های زیر اقدام نمایید.
کانال تلگرام: Http://telegram.me/ZEHLEN
کانال اینستاگرام: Http://instagram.me/ZEHLEN7
تلفن تماس: 09220938205 حسینی
داشتم از اون پارک بین خیابون دانشگاه و چمران رد می‌شدم و می‌رفتم سمت چمران، می‌خواستم فشارسنج بخرم، که گوشیم زنگ زد، خواهر دکتر بود. نمی‌دونستم پرستاره. گفت پرستاری یه اردوی کشوری بسیج رو قبول کرده، ولی الان نمی‌تونه یک ماه بیست و چهار ساعته وایسته. گفت امروز خونه‌شو سم‌پاشی کرده و امشب رو من به‌جاش برم شیفت و برای شیفت‌های بعدی هم هماهنگ می‌کنه. راستش پرستاری حقوقش نسبتا خوبه، من هم می‌تونم به راحتی تو درمانگاه خودمون یا جای دیگه کا
۱) صبح با عجله تو کمد دنبال لباسم می‌گشتم و پیدا نمی‌شد، ناچاراً سارافون آبی آسمونیم که خیلی وقت بود دیگه نمی‌پوشیدم و حتی برام تنگ شده بود رو پوشیدم و رفتم تو حیاط ؛ به محض دیدنم با تعجب میگه "چقدر لاغر شدی دختر!" یه نگاهی به خودم انداختم و تازه یادم اومد که این لباسه برام تنگ شده بود ولی الان نه تنها تنگ نیست کم‌کم داره گشاد هم میشه! بهم میگه:
_چکار کردی که لاغرتر و سفید‌تر شدی؟! _ برای سفید شدن که الان چند روزه همش تو اتاق خوابیدم و کمتر حتی
کد مانتو : 19521
قیمت : 115000
جنس : ملانژ کرکدار
سایز : بیگ سایز 48 تا 56
خرید مانتو

کد : 19520  
 قیمت : 87000
 جنس : ژاکارد
 سایز : بیگ سایز 46 تا 54
خرید سارافون

کد : 19519
 قیمت : 75000
 جنس : فانریپ ملانژ
 سایز : بیگ سایز 46 تا 56
خرید زیرسارافون

پیج اینستا ما :
@moher_ir
کانال تلگرام ما :
@moher_ir
شماره تلفن برای واتساپ یا تماس تلفنی :
09146758170
آخرین تلاش‌هایم برای قدم زدن همراه با کسی در یک عصر پاییزی، بی‌نتیجه ماند. یک روز مانده بود که پاییز تمام شود. تنها فرصتم بود. شاید شنبه که 1 دی می‌شد هم هوا هنوز پاییزی بود و می‌شد قدم زد؛ اما خب، پاییز نبود. وسواس فکری مانع از تجربه‌ای دل‌انگیزی می‌شد. دوست داشتم ساعت 3 عصر پاییزی که آفتاب کم رمق است خیابان طالقانی را قدم بزنیم. دوست داشتم توی فاصله‌ی کوتاه درِ قدس دانشگاه تا خیابان وصال، به جز صدای پاهای خودم، صدای کسی دیگر را هم بشنوم. ب
عکس سبک زندگی Lifestyle از نوزاد
عکس های لایف استایل یکی از جذابیت های عکاسی نوزاد است و در این مطلب آتلیه کودک سروش آموزش می بینیم چطور عکس سبک زندگی Lifestyle از نوزاد و کودک و حتی در دوران بارداری ثبت کنیم.
قبل از جلسه ی عکاسی: بهترین زمان برای برنامه ریزی وقتی است که شما هنوز باردار هستید. تاریخ جلسه احتمالاً در دو هفته ی اول تولد نوزادتان تعیین می شود. ابتدا بهتر است یک روز احتمالی را با توجه به تاریخ احتمالی زایمان تان معین کنید. وقتی که به عکاس
عکس سبک زندگی Lifestyle از نوزاد
عکس های لایف استایل یکی از جذابیت های عکاسی نوزاد است و در این مطلب آتلیه کودک سروش آموزش می بینیم چطور عکس سبک زندگی Lifestyle از نوزاد و کودک و حتی در دوران بارداری ثبت کنیم.
قبل از جلسه ی عکاسی: بهترین زمان برای برنامه ریزی وقتی است که شما هنوز باردار هستید. تاریخ جلسه احتمالاً در دو هفته ی اول تولد نوزادتان تعیین می شود. ابتدا بهتر است یک روز احتمالی را با توجه به تاریخ احتمالی زایمان تان معین کنید. وقتی که به عکاس
نمیدانم چند نفرتان ان پست را خوانده بودید و یادتان هست. 
زمستان 98 حال دلم خوش نبود. شش_هفت غروب بود که پاشدم رفتم پل طبیعت هوا بخورم. پسری کنارم راه می امد، نمیگفت کارش چیست! لمسم نمیکرد، حرف نمیزد، کیف و موبایلم را نمیدزدید، قریب به دوساعت فقط کنارم راه می امد و مرا تا حد مرگ میترساند. داستان طولانی ای بود. من یک بار برای انکه مطمئن شوم دنبالم است از تپه خاکی پایین رفتم. سر اخر هم در تاریکی محض و خلوتی بی چون و چرای پل چوبی تنها ایستادم، در جواب
یلدا چی بپوشم؟جشن شب یلدا یکی از قدیمی ترین جشن های ایران است. در این شب بسیاری از خانواده های ایرانی دور هم جمع شده و به سرو شام، انار، هندوانه و تنقلات مشغول می شوند. اما پس از برنامه ریزی های لازم برای شب یلدا، سوالی که ذهن بسیاری از خانم ها را درگیر می کند این است که شب یلدا چی بپوشیم؟ در ادامه این مقاله با چند ایده جذاب برای پوشیدن لباس مناسب شب یلدا آشنا خواهید شد. اولین پیشنهاد ما برای رنگ قرمز رنگ های خنثی هستند زیرا به سادگی ترکیب می شو
دیشب که داشتم اتاقم را مرتب می‌کردم، تونیک نارنجیم را پشت کیف و جعبه‌های کفش پیدا کردم. حوالی ساعت نه بود شاید هم ده. از رخت‌آویز سر خورده بود و افتاده‌بود ته کمد. توی جیبِ کوچکش، یک هسته‌ی زردآلو بود. پلی لیست تازه رفته بود روی آهنگ‌های خارجی. لای پنجره باز بود و پرده‌ را انداخته‌بودم. شرجی می‌ریخت به اتاق و پنکه سقفی بیهوده می‌دوید. داشتم [ناتالیا لافورکاده] گوش می‌کردم و لابلای آویختن و تا زدن لباس‌ها، سرم را تکانکی می‌دادم و غرق مو
لباس زنانه A شکل
اصطلاح " A شکل " برای توصیف یک لباس، دامن، یا کت به کار می رود که دارای یک شمای کلی مثلثی است، بالای لباس باریک و تنگ است و از قسمت سینه و یا دور کمر به سمت سجاف گشاد می شود. به طور خاص، به این معنی است که یک ساختار جامه به صورتی است که دور از بدن می ایستد  و دو سمت حرف A را تشکیل می دهد. قسمت جلویی  لباس  " A شکل" اغلب در یک قطعه برش می خورد و دارای ساسون هایی برای تنگ کردن لباس زنانه بوده و دامن آن اغلب فاقد کمربند است.
لباس زنانه آکاد

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها